Bij Techgirl hebben we al de nodige keren aandacht geschonken aan de activity trackers van Misfit. Waar Marianne nog niet zo enthousiast was over de Misfit Flash, was Purdey wel meer te spreken over de Misfit Ray (voornamelijk vanwege het uiterlijk van die tracker).
Arty
De Misfit Shine 2 was er al in heel veel verschillende kleuren, maar nu is er voor de liefhebber ook een speciale Limited Edition: De X Poketo. De zwarte sportband van de Shine 2 is daarbij voorzien van een kleurrijke ‘arty’ print met roze en blauwe accenten.
Always on
De Misfit Shine 2 werkt ongeveer net zoals de ‘Ray‘. Naast een app met allerlei informatie, geeft de tracker je, met behulp van trillen en gekleurde leds, 24/7 feedback over jouw slaap- en bewegingspatroon. In tegenstelling tot oplaadbare trackers is de Misfit Shine dankzij de vervangbare batterijen die 6 maanden meegaan ‘always on’. Tijdens het sporten/bewegen en slapen, maar ook onder de douche en in het zwembad.
De nieuwe Misfit Shine 2 X Poketo is nu exclusief verkrijgbaar via misfit.com voor €99,60. Je krijgt hiervoor de exclusieve band met tracker.