Zo, de dagen vliegen voorbij in Barcelona! Heb je mijn live Twitterfeed van Samsung en Huawei nog gevolgd? Dat waren natuurlijk maar korte fragmenten. Stop een week in één dag: zo’n gevoel heb ik hier. En er is nog zoveel meer te zien. In dit artikel vertel ik je meer over het Barcelona avontuur.
Allereerst… check dit
--- Sidenote: Wil je ons vaker zien als je googelt? ---
Voeg TechGirl toe als jouw voorkeursbron en kom ons meer tegen in Google zoekresultaten!
Dus de persconferenties van Nokia, Samsung, Huawei, een rondje over de beurs én een heerlijke tapas-borrel stonden al op het programma. Vandaag (27 februari) bezoeken we Sony, Alcatel en Microsoft x Porsche. En nog een heleboel kleine stands op de beurs, want daar vind je soms de meest bijzondere en bizarre gadgets. Ik ga helemaal uit m’n plaat. Hoe issut daar?
PS: heb je een vraag of suggestie met betrekking tot de MWC? Stel ‘m aan TechgirlNL op Snapchat. Ik kijk ernaar uit om je te leren kennen!


