Deze TechGirl’s TV-Tip staat in het teken van een golden oldie: The Negotiator. Een film met rollen van Samuel L. Jackson en Kevin Spacey, waarin een spannend spel wordt gespeeld tussen een gijzelnemer en iemand van de politie, die hem door te praten moet overhalen de mensen te laten gaan. Echt een film om op het puntje van je stoel te zitten, met enorm overtuigend acteerwerk van enkele van de bekendste acteurs ter wereld.
The Negotiator is geregisseerd door F. Gary Gray, die geweldige films heeft gemaakt zoals Law Abiding Citizen, Straight Outta Compton en The Italian Job. Het mag dan wel een oudje zijn, maar The Negotiator heeft behalve een goede cast dus ook nog eens een heel briljant regisseur aan de het roer. Nieuwsgierig? Op donderdag 3 november om 20:30 uur zie je deze film op SBS6.
Meer TechGirl’s TV-Tips:
Dinsdag 1 november – I could never be your Woman om 20:30 uur op RTL8
Een film met Michelle Pheiffer, dat is alles wat je hoeft te weten toch?
Woensdag 2 november – Welcome to the Punch om 20:30 uur op RTL7
Hopelijk heb je na een lange dag werken zin in een hersenloze actiefilm, want dat is precies wat dit is.
Donderdag 3 november – The Negotiator om 20:30 uur op SBS6
Vrijdag 4 november – The Ides of March om 22:00 uur op Canvas
In afwachting van de Amerikaanse verkiezingen is het heel vermakelijk om deze film met de prachtige Ryan Gosling en de evenzo prachtige George Clooney te bekijken, die ook om een verkiezingsstrijd draait.
Zaterdag 5 november – Spider-Man om 22:40 uur op RTL5
Eén van de beste Spider-Man-films ooit, hoewel Andrew Garfield het ook niet slecht heeft gedaan natuurlijk.
Video on demand tips:
Drive op Videoland en Pathe Thuis
Captain America: Civil War op Videoland, Horizon Go en Pathe Thuis
Love & Friendship op Videoland en HorizonGo
The Big Short op Netflix en Pathe Thuis
The Help op Netflix en Pathe Thuis