De komende weken geven we een kijkje in onze keuken. Namelijk; wie zijn de TechGirls die jou van de allerhandigste blogs voorzien? Onze nieuwste aanwinst trapt af: culinair redactrice Fleur aan het woord…
Wie ben je en waar kom je vandaan?
Ik ben Fleur Koopman en ben boven partycentrum het ’t Trefpunt te Wezep (Gelderland) geboren. Het bedrijf werd back in the eighties gerund door mijn ouders. Paradijs op aarde voor een kind. Op driejarige leeftijd heb ik in de late uurtjes heel wat bruiloften en feesten verstoord, op zoek naar bitterballen. Eigenlijk was het gewoon ordinair partycrashen.
Heb je werk en/of studeer je?
Op het moment ben ik werkzaam als kok in een restaurant, maar daar heb ik niet echt voor gestudeerd. Ik heb wel een SPW-diploma en ben afgestudeerd journalist. Verder heb ik een cursus culinair schrijven gedaan. Het is trouwens wel erg tof om al lerende creatief met eten bezig te zijn.
Wat zijn je hobby’s?
Oei, de onvermijdelijke vraag waarbij je de neiging hebt hele interessante bezigheden te verzinnen om goed voor de dag te komen. Dat doe ik overigens maar niet. (Iets met door de mand vallen). Eigenlijk hang ik in de vrije uurtjes graag een beetje bij vrienden of familie. Samen koken, beetje televisieseries kijken, dat werk. Kijk ook graag sport, vooral voetbal en op het moment volg ik de Tour de France, soort van. Veel verstand heb ik niet van de wielersport, maar de televisiebeelden zijn wel erg mooi. Doe zelf verwoede pogingen tot wielrennen, wat meestal mis gaat door acute aanvallen van luiheid, of het regent buiten. Zoek eigenlijk altijd naar excuses, daar moet ik misschien maar eens wat aan gaan doen.
Hoe lang schrijf je al voor TechGirl?
Drie hele weken.
Waarom ben jij een TechGirl?
Goeie vraag. Ik loop altijd hopeloos achter als het om de huidige trends gaat. Je mag gerust zeggen dat ik een digibeet ben, die wat beter moet opletten. Ik hoop hier heel wat bij te leren op het gebied van gadgets en technologie.
--- Sidenote: Wil je ons vaker zien als je googelt? ---
Voeg TechGirl toe als jouw voorkeursbron en kom ons meer tegen in Google zoekresultaten!
Noem een tech/gadget-trend die je momenteel interessant vindt.
De 2.0 versie van de Walkman. Sony heeft dit voorjaar de NW-ZX2 Walkman uitgebracht met een hoge audio resolutie. Ik krijg sowieso al warme, nostalgische gevoelens bij de Walkman en luister graag muziek. Helaas is hij wel heel erg duur, 1200 euro. 🙁
Welke trend is echt absolutely overrated?
Het is (denk ik) niet echt een trend. Sociale media is een groot goed, soms zijn er echter mensen die het nodig vinden om elkaar mentaal af te slachten via hetzelfde medium. Asociale media dus. Absolutely overrated.
Wat kan technologie over 5 jaar? (noem 1 highlight)
Op de website Marketingfacts stellen ze dat smartphones en computers over vijf jaar kunnen proeven, ruiken en heel veel andere menselijke zintuigen overnemen. Vooral het proeven klinkt heel interessant. Ik ben erg benieuwd hoe deze technologie zich gaat ontwikkelen.
Wat is je lievelingsgadget?
Een paar jaar terug heb ik digitale weegschaal aangeschaft met een hele blije Minnie Mouse erop. Erg accuraat, fijn dingetje.
Wat vind je de meest vreselijke gadget ever?
Mijn springtouw die zogenaamd alle sprongen telt. De teller blijft me maar wijsmaken dat ik vijftig keer heb gesprongen, wat dus helemaal niet zo is. Erg demotiverend.
Vakantiegroet aan onze lezers…
Fijne komkommertijd gewenst, lieve mensen!


