cameraman

Cameraman bestolen, in 24 uur benodigd geld gecrowdfund

Ook in tijden van crisis dragen we een warm hart toe aan onze medemens. Dit getuigt een aantal crowdfundingsacties van de afgelopen tijd. In het bijzonder lichten we de crowdfundingsactie voor cameraman René uit – we spraken hem eerder voor onze reeks ‘de Mannelijke Kijk op Tech‘.

De situatie…

Het zal je maar gebeuren; je hebt je auto geparkeerd in een ondergrondse parkeergarage om naar het werk te gaan. Dat zou toch enigszins veilig moeten zijn. Op een gegeven moment hoor je via een intercom dat er is ingebroken in een auto van merk X. Het zal toch niet hè? Maar shit, het is dus wel zo. Jouw auto is slachtoffer geworden van een brute inbraak. – het overkwam cameraman René Lunshof 1,5 week geleden.

Dat is pech, alles weg!

Voor duizenden euro’s was er meegenomen. En dat in deze crisis waarin ZZP-ers sowieso op hun ‘buffer’ moeten interen. Monteren lukte ook niet meer, want zijn montage-laptop was tevens buit gemaakt. Hoe nu verder? Dat dacht ook Maaike Homan die in het verleden met René heeft samengewerkt. Ze startte een crowdfundingsactie, zodat René in ieder geval een nieuwe montagelaptop zou kunnen kopen.

Crowdfundingsdoel binnen 24 uur behaald

Niemand had durven dromen dat de crowdfundingsactie zo’n succes zou worden. Binnen 24 uur werd het doel behaald. Het succes zal mede gelegen hebben aan het bereik dat de actie uiteindelijk kreeg: verslaggevers en presentatoren zoals Robbie Kammeijer, Lonneke Haveman en Luuk Ikink vroegen er allemaal aandacht voor op Twitter.

Eind goed, al goed voor deze cameraman?

René heeft inmiddels een nieuwe montagelaptop kunnen aanschaffen. Dat niet alles in één keer te vervangen valt, dat is dan maar even zo. De crowdfundingsactie staat momenteel nog steeds open, mocht je geïnteresseerd zijn om ook een donatie te doen. En wil je er zelf ook een beetje beter van worden? Je kunt René natuurlijk ook inhuren om een bedrijfsvideo te maken.

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.