Help, mijn GSM is plat! Wie heeft er een oplaadkabel bij zich? Al snel komt je reddende engel dolblij naar je toe met z’n iPhone kabeltje; but nooo, I’m an Android gal :’( Niets aan te doen, buiten het in de toekomst proberen te vermijden? Tenzij je natuurlijk een kabel kunt vinden die compatibel is met de meest gebruikte toestellen.
Dat dit niet eerder op de markt werd gebracht is bizar; daar wil de 9Plus verandering in brengen. Eén kabel/9 functies, voor zowel Apple als Android. 9Plus staat nog een maand op Kickstarter en hun product leverde reeds vier keer meer geld op dan de initiële target van amper $800.
Van de kabel mag je verwachten dat ‘ie zowel Android als Apple devices kan opladen. Je kunt ook andermans toestel uit de nood helpen door power van je eigen batterij over te dragen naar het andere toestel. Zo heb je ook verschillende koppelfuncties:
- Toetsenbord of muis koppelen
- USB overdracht
- Camera overdracht
- Printen vanaf je smartphone
- Een projector voor je presentaties
- Een game controller om te gamen op je smartphone
Met de Quick Charge 2.0 claimen ze 2x sneller op te laden dan de reguliere opladers. Ook hun 30.000x durability test laat zien dat je waar voor je geld krijgt. Als je de typische Chinese reclamespot mag geloven, is dit een onmisbare kabel voor tech on-the-go.
--- Sidenote: Wil je ons vaker zien als je googelt? ---
Voeg TechGirl toe als jouw voorkeursbron en kom ons meer tegen in Google zoekresultaten!
I want I want!
Eén kabeltje kost zo’n 13 euro. Pre-order per 3 en je zit aan nog geen tientje per stuk. 😉


