Zo creëer je de beste pyjama-dag op de bank!

Hoe heerlijk is het om af en toe een pyjama-dag in te lassen? Lekker uitslapen tot een uur of 11, ontbijten met een vette tosti en een goede bak koffie. Je plaatst je kont op de bank en komt daar de hele dag niet meer vanaf, tenzij je weer een nieuwe tosti wilt of een lekkere reep chocolade. Het dagprogramma wordt gevuld met series van Homeland, Greys Anatomy of Vampire Diaries. Pyjama-kledij wordt deze dag niet gewisseld uiteraard.

Ingrediënten voor zo’n topdag

Google Chromecast €39,00

– Uitgekeken op Netflix of maak je er sowieso geen gebruik van? Kijk dan een van deze ‘gouwe ouwe’ terug. De gehele filmreeks van Harry Potter is nu bijvoorbeeld spotgoedkoop aan te schaffen: voor nog geen 30 euro heb je alle 8 films al. Of wat dacht je van The Hobbit Triologie? Aan te schaffen voor 21,99 euro bij Bol.com. Voor meer aanbiedingen op Films en Series op DVD kun je op deze Bol.com pagina kijken.

Gaming apparatuur (en toebehoren) vanaf €18,99 maar prijzen lopen snel op als je iets leuks zoekt…

– Dit Razer toetsenbord mag sowieso niet op jouw wishlist ontbreken deze Kerst! Prachtig gekleurd en uitermate handig voor gaming.

--- Sidenote: Wil je ons vaker zien als je googelt? ---
Voeg TechGirl toe als jouw voorkeursbron en kom ons meer tegen in Google zoekresultaten!

Fleecedekentje vanaf €16,99

Luxe pyjama €96,75

Kobo Auro H2O e-reader om lekker weg te dromen in een mooi verhaal €159,99

Wat mag er volgens jou niet ontbreken? Geef je comment en misschien passen we de lijst zelfs aan!

Dit artikel verscheen in de 2017 Tech Adventskalender. Morgen weer een nieuw artikel!

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.