Ben je afgelopen zondag alweer in het verkeerde dorp beland met je scooter? Dat gaat snel veranderen met een TomTom navigatiesysteem op je scooter. Behalve dit, had TomTom ons nog veel meer nieuws te vertellen tijdens de IFA!
TomTom Vio op je scooter
In de tijd dat ik nog rondreed op mijn scooter, kwam ik regelmatig op de meest onverwachte plaatsen terecht. Je komt tot de ontdekking dat sommige wegen waar je met de auto overheen rijdt, niet bestemd zijn voor scooters. Vervolgens wordt het dan al gauw fietspaden en andere wegen zoeken die ongeveer diezelfde richting op gaan. Maar al dat gezoek is nu dus voorbij met de TomTom VIO: ’s werelds eerste navigatiesysteem speciaal voor scooters. Zo is een ritje naar de stad zo gemaakt op je scooter met de wind in je haren en een zonnebril op.
De TomTom Vio werkt middels een app en een waterdichte touchscreen die je op de spiegelstang van je scooter kan bevestigen. De waterdichte touchscreen is verkrijgbaar in verschillende kleuren en ziet er enorm cute uit! Op het touchscreen zie je jouw route, krijg je files te zien en via Bluetooth kan de smartphone app van de TomTom VIO jou instructies geven. Tijd voor een heerlijk ontspannen ritje op de scooter. Word je gebeld, dan zie je op het touchscreen meteen wie je ontspannende rit onderbreken wil, door middel van een foto met naam.
Nog meer TomTom gadgets om naar uit te kijken
Naast de TomTom VIO heeft TomTom nog verschillende andere producten onthuld. De TomTom Touch is de eerste fitnesstracker die de lichaamssamenstelling van de gebruiker analyseert, terwijl die aan je pols zit. Uiteraard houdt de fitnesstracker ook 24 uur bij hoeveel stappen je zet, je slaapritme en je hartslag.
Verder is het nieuwe TomTom Go navigatiesysteem getoond, met ingebouwde wifi. Drie GPS-sporthorloges genaamd TomTom Adventurer, TomTom Spart 3 en de TomTom Runner 3. Om de performance van je auto in de gaten te houden is de TomTom Curfer geïntroduceerd. Dankzij de OBD-aansluiting en bijbehorende app weet je precies hoe je auto presteert. Kortom, er is weer genoeg om naar uit te kijken.